Wykaz urzędników wyborczych powołanych na obszarze właściwości terytorialnej Komisarza Wyborczego w Wałbrzychu I oraz Komisarza Wyborczego w Wałbrzychu II

Stan na dzień 2 września 2019 r.

L.p. Gmina Powołani urzędnicy wyborczy Wymagana liczba urzędników
1 gm. Bardo Marta Małgorzata Łabiak 1
2 m. Bielawa Anna Magdalena Skowera 1
3 m. Boguszów-Gorce Dorota Agnieszka Wawrzyńska
1
4 gm. Bystrzyca Kłodzka Monika Joanna Jakubowska 1
5 gm. Ciepłowody Urszula Ślęzak-Markiewicz
1
6 gm. Czarny Bór Agnieszka Magdalena Woźniak 1
7 gm. Dobromierz Grzegorz Rzeszotarski 1
8 m. Duszniki-Zdrój Przemysław Paweł Leś 1
9 m. Dzierżoniów Ireneusz Franciszek Rogalski 1
10 gm. Dzierżoniów Marzena Magdalena Bronowicka 1
11 gm. Głuszyca Monika Agnieszka Kulawińska 1
12 gm. Jaworzyna Śląska Lilla Maria Ogrodnik 1
13 m. Jedlina-Zdrój Dariusz Krzysztof Skup 1
14 gm. Kamieniec Ząbkowicki Kinga Węgrzecka 1
15 m. Kłodzko Barbara Anna Drożyńska
1
16 gm. Kłodzko Zbigniew Wiesław Dziewiecki 1
17 m. Kudowa-Zdrój Maria Waleria Paprota 1
18 gm. Lądek-Zdrój Magdalena Patrycja Orłowska
1
19 gm. Lewin Kłodzki Artur Jan Paprota 1
20 gm. Łagiewniki Tomasz Żygadło
1
21 gm. Marcinowice Monika Jolanta Kot 1
22 gm. Mieroszów Małgorzata Grzesiak 1
23 gm. Międzylesie Katarzyna Popowicz 1
24 gm. Niemcza Anna Maria Skrzyńska 1
25 m. Nowa Ruda Urszula Poźniak
1
26 gm. Nowa Ruda Marzanna Ewa Pietrzak
1
27 m. Pieszyce Anna Romana Hoffmann 1
28 m. Piława Górna Anna Urszula Rogalska 1
29 m. Polanica-Zdrój Adam Bolesław Midura 1
30 gm. Radków Mirona Jadwiga Wiaderny
1
31 gm. Stare Bogaczowice Agnieszka Dagmara Mankiewicz 1
32 gm. Stoszowice Aneta Janina Koczoń 1
33 gm. Stronie Śląskie Aneta Celina Celnik 1
34 gm. Strzegom Beata Ewa Bot-Niedźwiedzińska
1
35 m. Szczawno-Zdrój Barbara Teresa Kurasińska 1
36 gm. Szczytna Krzysztof Kuczek 1
37 m. Świdnica Magdalena Ewa Kremienowska
Grażyna Janina Walkowska
2
38 gm. Świdnica Marta Kinga Oszczęda 1
39 m. Świebodzice Paulina Monika Sorota 1
40 gm. Walim Grażyna Barbara Mujstra 1
41 m. Wałbrzych Violetta Renata Muszyńska
Anna Barwińska
2
42 gm. Ząbkowice Śląskie Dariusz Jasiński 1
43 gm. Ziębice Anna Monika Kwapisz 1
44 gm. Złoty Stok Agnieszka Anna Piekarska 1
45 gm. Żarów Renata Szewczak 1

 

Dorota Agnieszka Wawrzyńska 
Rejestr zmian
  • Data utworzenia08-05-2018 10:16
    Wprowadził:Bartosz Szczepiński
  • Data modyfikacji02-09-2019 9:58
    Wprowadził:Bartosz Szczepiński